• Małgorzata Pępek powiedziała, że została przyjęta na badanie w szpitalu w Żywcu po otrzymaniu informacji o zwolnionym terminie.

  • Posłanka uzyskała termin badania po trzech tygodniach oczekiwania i nie była świadoma istnienia długiej kolejki.

  • Pępek stwierdziła, że od dawna jest krytyczna wobec funkcjonowania szpitala w Żywcu, powołując się na skargi mieszkańców i pracowników.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Afera w szpitalu w Żywcu. Małgorzata Pępek tłumaczy

Małgorzata Pępek przyjęta poza kolejką. „Gdybym wiedziała”

Małgorzata Pępek: Zawsze byłam krytyczna wobec szpitala w Żywcu

  • Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu?
  • Afera w Warszawskim Szpitalu Południowym. Nowe ruchy prokuratury

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Share.
Exit mobile version