• Warszawski ratusz przekazał, że rozwiązanie umowy z sygnalistą z ZDM nie było powiązane z jego działalnością sygnalistyczną, a zgłoszone przez pracownika sytuacje zostały wyjaśnione.

  • Władze miasta wyjaśniły, że przyczyny zwolnienia wynikały z innych nieprawidłowości, a ochrona sygnalistów nie obejmuje wszystkich przypadków na mocy przepisów.

  • Zawiadomienie w sprawie zwolnienia byłego pracownika ZDM trafiło do Prokuratury Krajowej, a sprawa będzie rozpatrywana przez sąd pracy.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Warszawski ratusz: Ochrona sygnalistów nie jest bezwzględna

Sygnalista zwolniony z pracy. ZDM: Nie mieliśmy wiedzy

Do prokuratury trafiło zawiadomienie. Chodzi o zwolnionego pracownika

  • Zrobią Trzaskowskiemu Kraków w Warszawie? „Potrzeba małej armii ludzi”
  • Kuriozalna sytuacja wokół posła KO. „Tu nie chodzi o korupcję”

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Share.
Exit mobile version