• Karol Nawrocki opisał sytuację podczas kampanii wyborczej w Ząbkowicach Śląskich.

  • Współpracownicy Nawrockiego – jak relacjonował Nawrocki – byli świadkami utraty przez niego przytomności i nagłych wymiotów.

  • Nawrocki wspomniał też o ostrzeżeniach od ochrony w kwestii kontaktu z wyborami i zwrócił uwagę na zachowanie mediów w tamtym momencie.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Karol Nawrocki opisuje moment z kampanii wyborczej. „Czułem, że film mi się urywa”

„Słyszałem różne ostrzeżenia”. Prezydent o wydarzeniach w Ząbkowicach Śląskich

  • Nawrocki i Zełenski mieli się spotkać. „Ukraina wycofała się z ustalonej daty”
  • Karol Nawrocki o kryzysie demograficznym. Mówił o mężczyznach

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Share.
Exit mobile version