• Dawid Kacprzyk w oświadczeniu stwierdził, że dr Emil Jędrzejewski przekazał nieprawdziwe informacje na jego temat podczas wywiadu w Kanale Zero, łącząc go z wydarzeniami, z którymi nie ma związku.

  • Lekarz podkreślił, że dwie sprawy opisane w wywiadzie – śmierć pacjenta na SOR oraz wykonanie tomografii po śmierci pacjenta – nie dotyczą jego osoby ani okresu jego pracy w Szpitalu Południowym.

  • Kacprzyk wyjaśnił, że złożona na niego skarga nie była poparta konkretnymi przypadkami, a skargi pacjentów dotyczyły problemów funkcjonowania oddziału chirurgii, potwierdzając ich uzasadnienie oraz zapowiadając skierowanie sprawy na drogę sądową.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

„Twierdzenia Jędrzejewskiego nie mają potwierdzenia”. Oświadczenie Dawida Kacprzyka

„Skargi pacjentów uzasadnione”. Kacprzyk o sytuacji w szpitalu

Afera w Szpitalu Południowym. Fikcyjne dyżury i „salonik VIP” w tle

Rusza śledztwo ws. nieprawidłowości w szpitalu. Prokuratura bada dwa wątki

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Share.
Exit mobile version