Do ataku doszło w czwartek 25 czerwca po godz. 18. Napastnik został zatrzymany, a policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Szpital informuje o trzech rannych

Rzeczniczka placówki Marcelina Kowalewska potwierdziła, że na teren szpitala wtargnął mężczyzna, który ranił trzy osoby. Według nieoficjalnych informacji poszkodowani to ordynator oddziału gastrologicznego, pielęgniarka oraz jeden z pacjentów. Doniesienia te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez służby.

Artykuł aktualizowany

Share.
Exit mobile version